Proč si vybrat hotový web

Proč byste si zrovna VY měli pořídit hotový web?

Co získáte?

Pokud uvažujete o založení webové stránky, může být nákup hotového webu pro vás ideálním řešením. Tento jednoduchý krok vám může ušetřit spoustu času a peněz a navíc získáte kvalitní produkt. Zde je pár důvodů, proč si pořídit hotový web:

Responzivní design

Redakční systém
s administrací

Instalace a zprovoznění
zdarma

Doména s hostingem
na rok zdarma

Nízká cena

Spuštění do 7 dnů

Řešení problémů
do 48 hodin

Sleva 10% na ostatní služby

Výhody nákupu hotového webu jsou tedy zřejmé. Responzivní design, redakční systém a zdarma dostupná doména a webhosting jsou jen některé z nich. Tak proč nezačít svoji cestu na internetu s hotovým webem a ušetřit si spoustu času a peněz?

Nechte se vtáhnout do světa
nových webových možností

Hledáte kvalitní a cenově dostupné řešení pro vaše webové stránky, ale zatím jste neuspěli v hledání webového designéra? Nezoufejte, máme pro vás skvělou možnost!

Vyberte si z našeho portfolia hotových webových stránek za skvělou cenu, již od 2 500 Kč. Nabízíme webové stránky pro různá odvětví, jako jsou například restaurace, ubytování, školky, wellness a další. Bez ohledu na vaše potřeby, najdete u nás ideální řešení.

Ať už potřebujete stránky pro malý nebo velký projekt, ušetříte si spoustu času a peněz s našimi hotovými webovými stránkami. Stačí si vybrat, objednat a my se postaráme o vše ostatní.

Jak vypadá webová administrace

Vlastní úprava administračního rozhraní

Vylepšená administrace WordPressu:
Moderní a elegantní řešení pro každého.

S vlastní úpravou administrace v redakčním systému WordPress máte k dispozici moderní a elegantní řešení, které je snadno ovladatelné pro každého uživatele. Díky této úpravě základního designu administrace WordPressu, máte k dispozici uživatelsky přívětivé rozhraní, které je jednoduché a intuitivní.

Nový vzhled administrace nabízí mnoho funkcí a vylepšení, které zlepšují uživatelskou zkušenost při správě webu. Dále se můžete těšit na nové ikonky, lepší uspořádání menu a mnoho dalšího.

Níže najdete několik ukázek fotografií z administrace, abyste si mohli udělat představu o tom, jak vypadá naše moderní a elegantní řešení pro správu vašeho webu.

Ukázky fotografií z administrace

Jak probíhá objednání webu?

Postup při objednávce hotového webu

Bod 1: Vyberte si šablonu

Vyberte si šablonu

Začněte tím, že si vyberete design webu a ověříte si dostupnost domény, na které web poběží.
Bod 2: Vyplňte krátký formulář

Vyplňte krátký formulář

Hned u vybraného webu naleznete krátký formulář, kde provedete objednávku. Ve formuláři vyplníte své iniciály na které vystavím fakturu.
Bod 3: Instalace a předání

Instalace a předání

Po připsání peněz na účet nainstaluji vybraný design na Vámi zvolenou doménu. Předám Vám veškeré přístupy do administrace, kde si upravíte a vyplníte obsah webu.

Přesvědčili jsme vás?

Teď už stačí jen vybrat tu správnou šablonu. Pokud jste nevybrali, tak nezoufejte. Zkuste nás kontaktovat s vašim požadavkem na daný segement, třeba pracujeme zrovna na tom vašem! Pokud nejsou šablony nic pro vás a potřebujete web na míru, přejděte do sekce ostatní služby.

Vybrat si web